Domů
Nové výtahy
Modernizace
Servis
Novinky
Fotogalerie
Zaměstnání
Kontakt
Poradna
Reference

NOVINKY

Hydraulický výtah bez strojovny:

Strojovna klasická o minimálních rozměrech š1600 x hl 2200 x výška 2100 mm je při požadavcích zákazníka zredukována na strojovnu plechovou o přibližných rozměrech š 900 x hl 700 x výška 2100, čímž se ušetří místo i stavební náklady . Strojovna se umisťuje z důvodu doporučené temperace hydraulického oleje vždy do interiéru budovy .

Trakční výtahy bez strojovny :

Strojovna klasická o minimálních rozměrech š1600 x hl 2200 x výška 2100 mm původně používaná nad výtahem je použita bokem k šachtě , pod šachtou nebo zcela zaniká .

Stroj je umístěn přímo v šachtě , rozvaděč ,hlavní vypínač a doplňková zařízení jsou umístěna v libovolném patře s přístupem bočními dveřmi do šachty nebo v poslední horní stanici jako součást vstupního portálu nástupiště .

Pohony trakčních výtahů :

Výtahové stroje bezpřevodové dosahují úsporu elektrického příkonu a zvýšení rychlosti výtahů. Frekvenční řízení pohonu umožňuje dosáhnout úspory el.energie až o jednu třetinu , prodlužuje životnost mechanických součástí pohonů a zvyšuje zároveň komfort jízdy plynulým zrychlením a zpomalením jízdy výtahu .

Kontrolované řízení výtahů :

Automatické monitorování funkcí výtahu zařazené do řízení výtahu zasílá chybová hlášení přes internet nebo GSM bránu na dispečink servisní firmy a ta může zajistit nástup technika dříve než přijdou telefonáty od uživatelů výtahů. Pomocí čipových čteček a klíčů , popřípadě karet je možno dosáhnout kontrolované přepravy osob např.:

  • omezení výtahů pro neplátce nájemného , pro vandaly , kteří poškozují výtah apod.
  • omezení výtahů pro nájemníky v polyfunkčních domech dle firem atd.
  • omezení výtahu pouze pro obyvatele domu či firmy …
  • databáze klíčů se dá rozšiřovat,upravovat,redukovat dle potřeby.

4_dole kopie